top of page

Historia firmy Biuro Projektów Architektura i Konstrukcja

Nazywam się Piotr Mirek. Jestem właścicielem firmy. Swoje doświadczenie z budownictwem rozpocząłem już we wczesnych latach swojego życia (1992 rok), rozpoczynając edukację w Techniku Budowlanym w Będzinie. Następnie ukończyłem studia 5 letnie i rozpocząłem pracę w lokalnym biurze projektowym, gdzie od samego początku musiałem nauczyć się samodzielnie projektować obiekty oraz wykonywać inne obowiązki. Wymagania w pracy były wysoko postawione, gdyż musiałem od samego początku  rozmawiać z klientem, zrozumieć go, ustalić czego potrzebuje, zaprojektować koncepcję budynku jak on by chciał, a nie ja. W ramach koncepcji składało się wykonanie modelu 3d oraz rzutów poszczególnych pięter budynku. Po kilku latach doszedłem już do takiej wprawy, że bardzo często wykonywałem koncepcję, która już za pierwszym razem podobało się klientowi.

 

Biuro Projektów Architektura i Konstrukcja zajmuje się profesjonalnym projektowaniem już od 2003 roku, oferując klientom najwyższej jakości realizacje projektowe. Biuro Projektów Architektura i Konstrukcja jest na bieżąco z najnowszymi trendami, aby móc zapewniać klientom nowoczesny styl i oryginalne pomysły. Od początkowej strategii do ostatecznego wyniku — Biuro Projektów Architektura i Konstrukcja oferuje wskazówki i wsparcie podczas całego procesu projektowego. Biuro Projektów Architektura i Konstrukcja to dobry wybór dla każdego, niezależnie od branży. Zapoznaj się z moją stroną, aby dowiedzieć się więcej o moim doświadczeniu i pracach.

Teren działa Biuro Projektów Architektura i Konstrukcja to: cała Polska, ale w szczególności Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Olkusz.

Nowoczesny Biały Dom
Kawalerka
Nowoczesny dom
Biały Brick House
Nowoczesny dom
Nowoczesny dom
nowoczesne domy
Nowoczesny dom apartamentowy

Pamietaj! Dobry architekt to: architekt będzin, architekt Dąbrowa Górnicza, architekt Sosnowiec, architekt Katowice

Pamietaj! Dobry projekt to: projekt domu, architekt, projekt typowy, projekt gotowy

Pamietaj! Dobre biuro to: biuro architektoniczne, biuro architektoniczne będzin, biuro architektoniczne dąbrowa górnicza

bottom of page